Kontakto Taksi 24/7


Keni nje pyetje Ne jemi këtu për t’ju ndihmuar.
Na dërgoni një mesazh dhe ne do të kontaktohemi.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

+355 699999990

Rruga Lek Dukagjini, Tirana

Menu
× Jemi në linjë, si mund t'ju ndihmojmë? Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday